Vilkijos biblioteka persikėlė į naujas patalpas

Šventės svečiai


Šviečia bibliotekoje langai. Spindi spalio vakaras juose. Ką jauti, kai čia apsilankai, Knygų pažinimo namuose? Švyti naujos patalpos erdve. Ir mažus, ir didelius sukvies Į svečius, praeinančius gatve, Prisiliest prie knygų paslapties. 
Čia lentynos, pilnos skaitinių. Čia skaitytojų šventa meka. Mokslo, grožio, pasakų, žinių Karalystė - tai Biblioteka. /Vijolė Stanislovaitienė/
Spalio devynioliktosios dienos popietę, Vilkijoje, vyko miesto bendruomenei svarbi naujų bibliotekos patalpų atidarymo šventė, kurią režisavo ir pravedė Vilkijos mėgėjų teatro „Vizija“ režisierė Irena Štilpaitė. Naujos patalpos nėra labai didelės, tačiau gerokai jaukesnės už senąsias. Į bibliotekos atidarymo šventę atvyko Kauno rajono meras Valerijus Makūnas ,mero pavaduotojas vilkijietis Jonas Gurskas taip pat kultūros švietimo ir sporto skyriaus vedėja Irena Marcinkevičienė. Kauno rajono meras Valerijus Makūnas ir mero pavaduotojas Jonas Gurskas pasidžiaugė, surastomis naujomis pritaikytomis bibliotekos veiklai patalpomis. Kultūros švietimo ir sporto skyriaus vedėja Irena Marcinkevičienė pasveikino su įkurtuvėmis palinkėjo daug gražių ir įdomių veiklų.Kauno rajono viešosios bibliotekos direktorė Irena Stančiauskienė pasidžiaugė, Vilkijos filiale nuoširdžiai puoselėjamomis kultūros tradicijomis, ugdomu gyventojų informaciniu raštingumu, vykdomomis švietėjiškomis programomis. Naująsias patalpas pašventino Vilkijos Šv. Jurgio bažnyčios klebonas Linas Šipavičius. Anot klebono, biblioteka arba knygos yra viena tokių svarbiausių gal būt miesto, arba valstybės turto, nes bibliotekoje yra neišsemiami išminties ir edukacinės sistemos lobiai. Klebonas pažadėjo, dažnai apsilankyti bibliotekoje. Atidarymo proga, kraštietė -poetė Vijolė Stanislovaitienė specialiai bibliotekai sukūrė eilėraštį . Šiai progai Garliavos meno mokyklos Vilkijos filialo dailės studijos mokiniai ,vadovaujami mokytojos Marijos Danutės Selmistraitienės paruošė tapybos darbų parodą.

Šventės meninę programą dovanojo Vilkijos gimnazijos moksleiviai- vadovė Ligita Zavadzkienė. Dėkojame Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorei Irenai Stančiauskienei ir vyriausiajai bibliotekininkei Elvyrai Matveičikienei už vilkijiečiams padovanotą nuostabią literatūrinę-muzikinę programą „Man užteko ilgesio...“ Taip pat dėkojame renginio rėmėjams verslininkams Aušrai Paulauskienei , Stanislovui Berštautui, o už gražią draugystę ir bendradarbiavimą Vilkijos kultūros centrui. Nuoširdų ačiū tariame Kauno rajono merui Valerijui Makūnui ir jo pavaduotojui Jonui Gurskui , Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorei Irenai Stančiauskienei už suteiktas darbuotojoms ir bibliotekos lankytojams šviesias ir jaukias erdves.
​Biblioteka-ramybės ir poilsio oazė. Vilkijos miesto bibliotekoje laukiame įvairaus amžiaus skaitytojų, mėgstančių knygas ir bendravimą.
Šventėje dalyvavę  išgirdo aktorės Dalios Jankauskaitės įspūdingą kompoziciją pagal Mariaus Katiliškio, Liūnės Sutemos bei Henriko Nagio kūrybą. Programoje skambėjusias kompozitoriaus Andriaus Kulikausko dainos.Šventės video 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© PigiosSvetaines.lt