Jūsų laiškai

Laba diena, atsiprašydama už atitraukimą nuo įprastų darbų, noriu paklausti kada bus išvežtos
šiukšlės ? Įdomu ir kodėl konteinerius jau beveik savaitė turime laikyti gatvėje?
Ačiū.Pagarbia​i
​ L.Bratikienė Vytauto g.14 2022 02 07

Atsakymas Šiukšlės neišvežtos dėl iškritusio gausesnio sniego ir slidžios dangos. Abi šiukšlių vežimo įmonės nerizikavo kalnuotose ir siaurose gatvelėse. Taip jau sutapo, kad gausius kritulius turėjome tiek sausio 19-20, tiek vasario 2-3 dienomis, kai aptarnaujama Vilkija. „Kauno švara“ koreguoja tvarkaraščius pagal neaptarnautų namų skaičių ir šiukšles pakartotinai veža šiandieną, vasario 8 d. Ekonovus papildomų reisų neplanuoja, veža pagal patvirtintą tvarkaraštį. Jei atliekų susikaupia daugiau negu telpa į jūsų rūšiavimo konteinerį, padėkite maišus šalia ir Ekonovus pažadėjo išvežti. Stengiamės atnaujinta informacija pasidalinti socialiniame tinkle Facebook, Vilkijos seniūnijos paskyroje. Jeigu tik naudojatės, sekite informaciją ten. Gražios dienos Seniūnas Paulius Amanaitis
Laba diena, domina klausimas dėl medžių kirtimo nuosavame sklype. Nuosavame miškų ūkio paskirties sklype yra apie 5 senus klevus, kurie jau aplūžę ir kelia grėsmę - vieta, kurioje jie auga atvira, aikštelė apsupta medžių. Noriu pasiteirauti, ar šiuos medžius galime kirsti patys? Ar turime derinti su eiguliu, gauti leidimus? Jei leidimų reikia, kur turėtume kreiptis?
Grytė Balsytė 2019 10 30
Sveiki.Noreciau šiukšlių konteinerio. kur reikia kreiptis?
Jūrate 2019 07 16

Atsakymas. Pageidaujantys gauti konteinerius gali seniūnijoje užpildyti konteinerio perdavimo – priėmimo aktą, kuris bus persiųstas Ekonowus įmonei ir laukti kol atveš konteinerį arba greitesnis kelias patiems pasiimti iš Ekonowus įmonės.
Vilkijos masinių renginių vietos projektas pažeidžia Želdynų įstatymo reikalavimą saugoti biologinę įvairovę rengiant želdynų sutvarkymo projektus. Vietovė neteks ekologinio ir rekreacinio potencialo, ji nepritaikyta kaitroms, kurios, jei pastebėjote, jau alina visą Lietuvą ir Europą. Projektas bus skundžiamas visoms susijusioms institucijoms, Aplinkos ministerijai. Kaltieji bus patraukti atsakomybėn.
Dalia 2019 06 26
Norit pasakyt, kad iškirsit parką ir pristatysit betoninių kulbių? Kur yra paviešintas projektas? Kas projektavo, kas rangovas? Ar yra poveiko aplinkai analizė? Kur ją rasti? Atsakymą prašom pateikti įstatymų nustatyta tvarka nurodytu el.paštu.
​Smiltė Bikulčienė 2019 06 25

​Projekto vykdymas sustabdytas
Laba diena, gal galėtumėte pakeisti svetainės dizainą, nes labai nepatogus? Ypatingai skelbimų skiltyje, spalvos ir šriftai keičiasi be reikalo.
Gustas 2019 06 25

​Ačiū už pastebėjimą. Skelbimų skiltyje dizainas pakeistas
Laba diena, Čekiškės g. ir Marmos g. sankirtoje prie pat gyvenamų namų ganomos avys ir arkliai. Nebeįmanoma. Pievos net ne jų o gano kur nori. Arkliai nuolat pabėga, laksto po visą kelią. Vaikai, kiti žmonės bijo eiti. O tos avys išvis nepriristos. Laksto kur nori. Ganosi Marmos g. 6 namo kieme, teršia visa kiemą, aplink mašinas. Nei vaikai pažaist gali nei rūbų žmonės negali lauke pasidžiauti.  Prašau išspręsti šią didele problemą. Tegul tuos arklius ir avis gano kur nors už to prudo ar kur. O ne gyventojams palei langus ir ant pagrindinių šaligatvių. Kad neganytu toje pievoje, kur prie Marmos g.6 namo. Aciu
​Lina 2019 05 15
Sveiki, norėjau pasiteirauti dėl poros klausimų. Kada yra planuojamas stambiagabaričių atliekų išvežimas šiais metais? Taip pat kur reikia kreiptis dėl medžių, kurie yra valstybinėje žemėje, bet jų šakos yra nusvirusios į mūsų sodą ir taip meta lapus ir šakeles į mūsų sodą? Ar yra galimybė sutvarkyti tokius medžius?
Milda 2019 03 12
 Laba diena as noriu paklaust kokios nevyriausybines organizacijos veikia musu vietoveja. Kurios galetu atstovauti musu interesams?
​Eimantas 2018 12 17
 Laba diena, Musu seima noretu padovanoti svenciu proga naudota, bet gero stovio rasomaji stala. Jis yra didelis, kampinis, tikrai graziai islaikytas, tik jau nebereikalingas. Siuo metu jis yra isrinktas, todel negaliu prideti nuotraukos. Galetume atvezti. Galbut jus zinote seima, kuriai toks daiktas yra reikaingas?
​Audrone 2018 12 14
Sveiki, kadangi bandžiau susiekti su seniūnu per socialinius tinklus tiesiogiai, tačiau net tris savaites nesulaukiau atsakymo, nors akivaizdu, jog žinutė buvo perskaityta, persiunčiu žinutę čia ir lauksiu operatyvaus atsakymo. “Sveiki, seniūne. Ko gero, Jūsų vaikai jau užaugę ir nėra labai aktualu žaidimų aikštelės, tad nežinau, ar matėt, kokia rizikinga ir nesaugi, net nedrįstu tos vietos pavadinti žaidimų aikštele, bet tarkim - “karstymosi stulpelis” mūsų mylimame parkelyje. Neseniai grįžom su mūsų mažamate dukra, kuriai net neleidom ten lipti, tad labai džiaugiuosi, kad iki šiol išvengėt nelaimių ir linkiu jų išvengti per įvairias šventes, kur vaikai karstosi vieni:) Įdomu, ar cemento per daug “užsimaišė”, ar specialios dangos, apsaugančios nuo smūgių, pritrūko? 🙂“ p.s. nuotraukos seniūnui buvo nusiųstos, čia jų įkelti nepavyksta, tad jei reikalinga, galiu atsiųsti papildomai.
​Dovilė Lipkevičienė 2018 06 18

​Atsakymas: Reaguodama į Jūsų pastabas Vilkijos miesto seniūnija informuoja, kad artimiausiu metu, parke esančių lauko treniruoklių pagrindai, bus padengti papildomai apsaugine medžiaga. Seniūnija pasiruošusi bendradarbiauti ir padėti pagal turimas galimybes įstatymų numatyta tvarka.
Norejau pasiteirauti- ar vyksta Vilkijoj turgeliai.Domina galimybe prekiauti devetais rubais,avalyne,kosmetika.Kokia tvarka,kokiomis dienomis?Prekybinio ploto kaina?Aciu is anksto uz informacija.
2018 05 21
Atsakymas: Laba diena. Taip, turgelis vyksta. Jame galima prekiauti visomis dienomis ir viskuo. Pagrindinė turgaus diena šeštadienis. Priklausomai nuo prekybinio ploto kainos nuo 1 iki 7 euro.
 Gerbiamas Seniūne,
​Kalnų gatvės gyventojai labai prašo sutaisyti po
​žiemos atsiradusias gatvėje duobes. Pagarbiai Vanda Liveraitė, Tauraič​iai, Paukščiai, Arcimavičiai ir kiti
Vanda Liveraitė 2018 04 09
Ar nebūtų galima aptvarkyt panemune keliuką į Grįžę
​Arvydas 2018 03 08
Sveiki.Labai smagu, kad renovuojamas stadionas. Bet gal būtų galima neužpilti pėsčiųjų tako smėlio krūva. Visa savaitė takas užpiltas. Nes dukra eidama į mokyklą turi išeiti i gatvę, kad apeitų kliūtį. Manau, kad tuo taku naudojasi daug žmonių.Ypač dabar, kai remontuojamas stadionas.
Arūnas 2017 11 16
Didelis AČIŪ organizatoriams už galimybę išgirsti aktorės Dalios Jankauskaitės įspūdingą kompoziciją pagal Mariaus Katiliškio, Liūnės Sutemos bei Henriko Nagio kūrybą.,už programoje skambėjusias kompozitoriaus Andriaus Kulikausko dainas, birbynininko virtuoziškumą.
Danutė Narušienė 2017 10 20
Internetinė svetainės pagrindinių nuostatų bandymas praėjo sėkmingai.
​Svetainės administratorius J. Juozas
​2017 09 12

Turim naudota šaldytuva ir elektrinę viryklę, galim padovanoti nepasiturinčiai šeimai. Gal tiesiog žinot kam labai reikia. Reikėtu tik išsivešt patiems. Viskas veikia..
​Natalja Marčiulionienė 2017 09 26 08:10
​(teiraukitės parašę žinutę paspaudę apačioje esančia  juostelę)

​ Jau rezervuota šaldytuvas ir vyryklė.
​2017 09 26 21:47
Bastebėjau, kad prieš įvažiuojant iš Vilkijos gyvenvietės kalnu į Čekiškės gatvę iškirsti krūmai, kurie labai trukdė matomumui. Sveikintina.
​Mano manymu, toje sankryžoje esantys veidrodžiai neatlieka savo funcijos, nes per juos nieko nesimato. Nemanau, kad jais kas naudojasi. Galima būtų perkelti kur tikrai reikia.
​Kęstas l. 2017 09 28
© PigiosSvetaines.lt