Jūsų laiškai

Sveiki.Labai smagu, kad renovuojamas stadionas. Bet gal būtų galima neužpilti pėsčiųjų tako smėlio krūva. Visa savaitė takas užpiltas. Nes dukra eidama į mokyklą turi išeiti i gatvę, kad apeitų kliūtį. Manau, kad tuo taku naudojasi daug žmonių.Ypač dabar, kai remontuojamas stadionas.
Arūnas 2017 11 16
Didelis AČIŪ organizatoriams už galimybę išgirsti aktorės Dalios Jankauskaitės įspūdingą kompoziciją pagal Mariaus Katiliškio, Liūnės Sutemos bei Henriko Nagio kūrybą.,už programoje skambėjusias kompozitoriaus Andriaus Kulikausko dainas, birbynininko virtuoziškumą.
Danutė Narušienė 2017 10 20
Internetinė svetainės pagrindinių nuostatų bandymas praėjo sėkmingai.
​Svetainės administratorius J. Juozas
​2017 09 12

Turim naudota šaldytuva ir elektrinę viryklę, galim padovanoti nepasiturinčiai šeimai. Gal tiesiog žinot kam labai reikia. Reikėtu tik išsivešt patiems. Viskas veikia..
​Natalja Marčiulionienė 2017 09 26 08:10
​(teiraukitės parašę žinutę paspaudę apačioje esančia  juostelę)

​ Jau rezervuota šaldytuvas ir vyryklė.
​2017 09 26 21:47
Bastebėjau, kad prieš įvažiuojant iš Vilkijos gyvenvietės kalnu į Čekiškės gatvę iškirsti krūmai, kurie labai trukdė matomumui. Sveikintina.
​Mano manymu, toje sankryžoje esantys veidrodžiai neatlieka savo funcijos, nes per juos nieko nesimato. Nemanau, kad jais kas naudojasi. Galima būtų perkelti kur tikrai reikia.
​Kęstas l. 2017 09 28