Jūsų laiškai

Eimantas Laba diena as noriu paklaust kokios nevyriausybines organizacijos veikia musu vietoveja. Kurios galetu atstovauti musu interesams?
​Eimantas 2018 12 17
 Laba diena, Musu seima noretu padovanoti svenciu proga naudota, bet gero stovio rasomaji stala. Jis yra didelis, kampinis, tikrai graziai islaikytas, tik jau nebereikalingas. Siuo metu jis yra isrinktas, todel negaliu prideti nuotraukos. Galetume atvezti. Galbut jus zinote seima, kuriai toks daiktas yra reikaingas?
​Audrone 2018 12 14
Sveiki, kadangi bandžiau susiekti su seniūnu per socialinius tinklus tiesiogiai, tačiau net tris savaites nesulaukiau atsakymo, nors akivaizdu, jog žinutė buvo perskaityta, persiunčiu žinutę čia ir lauksiu operatyvaus atsakymo. “Sveiki, seniūne. Ko gero, Jūsų vaikai jau užaugę ir nėra labai aktualu žaidimų aikštelės, tad nežinau, ar matėt, kokia rizikinga ir nesaugi, net nedrįstu tos vietos pavadinti žaidimų aikštele, bet tarkim - “karstymosi stulpelis” mūsų mylimame parkelyje. Neseniai grįžom su mūsų mažamate dukra, kuriai net neleidom ten lipti, tad labai džiaugiuosi, kad iki šiol išvengėt nelaimių ir linkiu jų išvengti per įvairias šventes, kur vaikai karstosi vieni:) Įdomu, ar cemento per daug “užsimaišė”, ar specialios dangos, apsaugančios nuo smūgių, pritrūko? 🙂“ p.s. nuotraukos seniūnui buvo nusiųstos, čia jų įkelti nepavyksta, tad jei reikalinga, galiu atsiųsti papildomai.
​Dovilė Lipkevičienė 2018 06 18

​Atsakymas: Reaguodama į Jūsų pastabas Vilkijos miesto seniūnija informuoja, kad artimiausiu metu, parke esančių lauko treniruoklių pagrindai, bus padengti papildomai apsaugine medžiaga. Seniūnija pasiruošusi bendradarbiauti ir padėti pagal turimas galimybes įstatymų numatyta tvarka.
Norejau pasiteirauti- ar vyksta Vilkijoj turgeliai.Domina galimybe prekiauti devetais rubais,avalyne,kosmetika.Kokia tvarka,kokiomis dienomis?Prekybinio ploto kaina?Aciu is anksto uz informacija.
2018 05 21
Atsakymas: Laba diena. Taip, turgelis vyksta. Jame galima prekiauti visomis dienomis ir viskuo. Pagrindinė turgaus diena šeštadienis. Priklausomai nuo prekybinio ploto kainos nuo 1 iki 7 euro.
 Gerbiamas Seniūne,
​Kalnų gatvės gyventojai labai prašo sutaisyti po
​žiemos atsiradusias gatvėje duobes. Pagarbiai Vanda Liveraitė, Tauraič​iai, Paukščiai, Arcimavičiai ir kiti
Vanda Liveraitė 2018 04 09
Ar nebūtų galima aptvarkyt panemune keliuką į Grįžę
​Arvydas 2018 03 08
Sveiki.Labai smagu, kad renovuojamas stadionas. Bet gal būtų galima neužpilti pėsčiųjų tako smėlio krūva. Visa savaitė takas užpiltas. Nes dukra eidama į mokyklą turi išeiti i gatvę, kad apeitų kliūtį. Manau, kad tuo taku naudojasi daug žmonių.Ypač dabar, kai remontuojamas stadionas.
Arūnas 2017 11 16
Didelis AČIŪ organizatoriams už galimybę išgirsti aktorės Dalios Jankauskaitės įspūdingą kompoziciją pagal Mariaus Katiliškio, Liūnės Sutemos bei Henriko Nagio kūrybą.,už programoje skambėjusias kompozitoriaus Andriaus Kulikausko dainas, birbynininko virtuoziškumą.
Danutė Narušienė 2017 10 20
Internetinė svetainės pagrindinių nuostatų bandymas praėjo sėkmingai.
​Svetainės administratorius J. Juozas
​2017 09 12

Turim naudota šaldytuva ir elektrinę viryklę, galim padovanoti nepasiturinčiai šeimai. Gal tiesiog žinot kam labai reikia. Reikėtu tik išsivešt patiems. Viskas veikia..
​Natalja Marčiulionienė 2017 09 26 08:10
​(teiraukitės parašę žinutę paspaudę apačioje esančia  juostelę)

​ Jau rezervuota šaldytuvas ir vyryklė.
​2017 09 26 21:47
Bastebėjau, kad prieš įvažiuojant iš Vilkijos gyvenvietės kalnu į Čekiškės gatvę iškirsti krūmai, kurie labai trukdė matomumui. Sveikintina.
​Mano manymu, toje sankryžoje esantys veidrodžiai neatlieka savo funcijos, nes per juos nieko nesimato. Nemanau, kad jais kas naudojasi. Galima būtų perkelti kur tikrai reikia.
​Kęstas l. 2017 09 28
© PigiosSvetaines.lt