Iškilus vilkijietis mūsų prisiminimuose


Vilkijos miesto bibliotekininkės Liepos 6 -ąją – Valstybės dieną paminėjo kartu su Vilkijos miesto bendruomene. Šv. Jurgio bažnyčioje buvo laikomos Šv. Mišios pagerbiant teisininką, politinį ir visuomeninį veikėją Mykolą Marmą (1886-1954). Sodyboje , kurioje gyveno teisininkas, politinis ir visuomeninis veikėjas Mykolas Marma (Bažnyčios g.32, Vilkija) buvo atidengta atminimo lenta (autorius dailininkas skulptorius, Lietuvos ir Kauno miesto politinis bei visuomenės veikėjas Stasys Žirgulis). Atminimo lentos gamybą finansavo Vilkijos bendruomenės centras "Vilkijos atgimimas". Kęstutis Markevičius, istorikas Antanas Vaičius ir sūnus Juridis Marma trumpai priminė visuomenės veikėjo gyvenimo-istorinius faktus. Bibliotekoje veikia paroda, skirta Mykolui Marmai .
Vilkijos miesto bibliotekininkės Liepos 6 -ąją – Valstybės dieną paminėjo kartu su Vilkijos miesto bendruomene. Šv. Jurgio bažnyčioje buvo laikomos Šv. Mišios pagerbiant teisininką, politinį ir visuomeninį veikėją  Mykolą Marmą (1886-1954).


Bibliotekoje veikia paroda,  skirta Mykolui Marmai .


Sodyboje , kurioje gyveno teisininkas, politinis ir visuomeninis veikėjas Mykolas Marma (Bažnyčios g.32, Vilkija) buvo atidengta atminimo lenta (autorius dailininkas skulptorius, Lietuvos ir Kauno miesto politinis bei visuomenės veikėjas Stasys Žirgulis)


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© PigiosSvetaines.lt