PILIETINĖ APLINKOS TVARKYMO AKCIJA „DAROM – 2019“ VILKIJOS MIESTO SENIŪNIJOJE

Darom 2019 Vilkijos miesto seniūnijoje


Balandžio 27 d., 9.00 val., dvyliktą kartą vykstanti pilietinė akcija „Darom“ skelbė iššūkį šiukšlėms ir kvietė visus gyventojus susiburti kartu ir tvarkyti savo miestus, miestelius, kiemus, bendruomenės teritorijas. Šių metų akcija vadovaujasi šūkiu „Švari Lietuva – sveiki piliečiai“. „Tradiciškai „Darom“ plėtėsi ir užaugo kaip savanoriškas kolektyvinės atsakomybės renginys, apimantis visą Lietuvą – nuo Biržų iki Druskininkų, nuo Nidos iki Vilniaus.
Tuos vienuolika metų visus akcijos dalyvius lydėjo gera šeštadienio nuotaika tvarkant savo aplinką ir talkininkų pamatytas rezultatas – kaip švaru aplink ir kiek daug pilnų šiukšlių maišų! „Bendrystės jausmas, kartu su šeima ar aplink gyvenančiais žmonėmis kuriant švarią Lietuvą yra
esminis aspektas, leidžiantis pajausti, jog esame vieningi ir stiprūs. Jeigu kartu galime susitvarkyti savo kieme, galėsime susitvarkyti ir šalyje. Svarbu kad į akciją įsitraukė daug jaunų visuomenės narių. Aplinkosaugą, pilietinę iniciatyvą ir savanorystę skatinančioje akcijoje „Darom“ dalyvavo kiekvienas norintis, prie jos kasmet prisijungia valstybės vadovai, viešojo ir nevyriausybinio sektoriaus lyderiai, verslininkai, moksleiviai. „Darom“ akciją palaiko Vyriausybė, Aplinkos ministerija, Lietuvos savivaldybių asociacija, Lietuvos seniūnų asociacija, Generalinė miškų urėdija, regioniniai atliekų tvarkymo centrai, Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba, akcijos mecenatas – „Rasa – Kauen craft“ – įmonė, gaminanti gėrimus iš atsinaujinančios saulės energijos, rėmėjas – žemės ūkio ir maisto gamybos bendrovė „Linas agro“. Norime padėkoti visiems dalyvavusiems pilietinėje akcijoje „DAROM-2019“.

​Reportažą parengė Gintarė Zakarauskienė Seniūnijos vyriausioji specialistė


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© PigiosSvetaines.lt