„Skambančių pasakų šalyje“

Išgirdęs rudeninį lapų čežesį, gyvenimas prasideda iš naujo. Žmogaus gyvenimas kaip metų laikų ratas, pavasaris, vasara, ruduo ir žiema... Ir kiekvienas iš jų savotiškai gražus, įdomus ir prasmingas savo atradimais, darbais, sukaupta išmintimi... „ Minėdami pagyvenusių žmonių mėnesį lenkiame galvas prieš Jus, mielieji, gėrimės Jūsų brandžiu sielos grožiu, širdies dosnumu ir vidine ramybe...“ tokiais padėkos žodžiais į susirinkusias senoles kreipėsi renginio vedėja Jolanta Bačėnienė. Kūrybines idėjas puoselėja ne tik pagyvenę žmonės, jaunimas, bet ir tokie vaikai kaip Nortė ir Mėta.Mažoji Mėta Samulytė, pristatė savo pirmąją išleistą pasakų knygelę, paskaitė jai labiausiai patikusias pasakas

Nortė Karaliūtė- pianistė, tapytoja. “Žvilgsnis aplink“ pirmoji jos tapybos paroda. Ekspozicija sudaryta iš dešimties geriausių darbų, sukurtų per pastaruosius ketverius metus. Nortė papasakojo apie savo tapybos darbus, sugrojo pianinu keletą kūrinių.

Kultūros centre jau kelinti metai vyksta renginių ciklas „Brandinti savimi“. Mažosioms renginio dalyvėms didelės sėkmės ateities kūryboje linkėjo Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Jonas Gurskas. Mažosios dar turi augti, įgyti patirties, žinių... Bet pirmas žingsnis jau žengtas. Linkim mergaitėms brandinti kūrybos kibirkštėlę, o seneliams ir tėveliams nepavargti padedant keliauti kūrybiniais takeliais, kurie galbūt išves ir į dideles menines aukštumas. .

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© PigiosSvetaines.lt