Labai svarbu jei gyventojai kreiptųsi dėl dujų balionų keitimo

Informuojame, kad Energetikos ministras pasirašė įsakymus, kuriais palengvinama dujų balionų daugiabučiuose keitimo tvarka, pratęsiami numatyti terminai, o gyventojams suteikiama daugiau galimybių priimti sprendimus dėl savo būstų atnaujinimo. SND balionų šalinimo paraišką dėl sprendimo pasirenkant kitą energijos rūšį: elektros energiją arba gamtines dujas (jei iki namo yra atvestas dujų įvadas) namo atstovas, administratorius, bendrija ar kita daugiabučio ūkį prižiūrinti įmonė gali pateikti iki šių metų rugsėjo 7 d. Anksčiau šis terminas buvo numatytas iki rugsėjo 1 d., tad gyventojams suteikiama daugiau laiko priimti sprendimus. Taip pat paramą gauti gali ir tie žmonės, kurie gyvena dviaukščiuose namuose, tačiau jų pastogėse ir mansardose yra įrengtos gyvenamosios patalpos.
​Plačiau apie pasikeitimus kviečiame susipažinti https://www.eso.lt/lt/ziniasklaida/atnaujinta-duju-balionu-daugiabuciuose-keitimo-tvarka-daugiau-uzkd.html.Jei administratoriams kiltų klausimų dėl SND balionų šalinimo projekto, gali kreiptis į:

​• ESO: el. paštas SNDbalionai@eso.lt, tel. nr. 8 617 96546 • Lietuvos energetikos agentūrą: el. paštas - SNDbalionai@ena.lt, tel. nr. 8 680 31869. • Valstybinės energetikos reguliavimo tarybą: tel. nr. 8 800 20500
​Daugiau rasite paspaudę nuorodas:
​ https://www.eso.lt/lt/ziniasklaida/duju-balionams-daugiabuciuose-pakeisti-bus-teikiama-valstybes-parama.html
​https://www.krs.lt/media/10994/7-priedas.docx
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© PigiosSvetaines.lt