Regioninė šventė Vilkijoje
​ „Mes prie Nemuno užaugę“


. Nuo senų senovės Vilkija garsėjo Šventos Onos atlaidais. Ši graži vidurvasario šventė į Vilkijos bažnyčią sutraukdavo ne tik miesto ir apylinkių žmones, bet ir jų draugus bei giminaičius iš tolimesnių Lietuvos kampelių. Tai puiki proga pasisvečiuoti, pabendrauti . Šv. Onos atlaidai jau tampa tradicine Vilkijos miesto švente.
Šiemet visus maloniai skambiomis giesmėmis nustebino ir nudžiugino naujojo Vilkijos klebono Lino Šipavičiaus suburtas bažnytinis choras. Po šv. mišių jau penkeri metai bažnyčioje vyksta klasikinės muzikos koncertai, kuriuos dovanoja verslininkas Česlovas Tallat Kelpša. Šiemet girdėjome VDU kamerinio orkestro koncertą „Amžinoji Ave Maria“.

Miesto šventė tęsiasi vakare Vilkijos parke prie Nemuno.

Eilėmis apie krašto grožį renginį pradėjo vedėjos Irena Štilpaitė ir Jolanta Bačėnienė. Susirinkusius sveikino Kauno rajono vicemeras, vilkijietis Jonas Gurskas, Vilkijos šv. Jurgio parapijos klebonas Linas Šipavičius, Vilkijos miesto seniūnas Kazys Bačėnas ir apylinkių seniūnas Arūnas Bačiūnas.
Susirinkusius sveikino Kauno rajono vicemeras, vilkijietis Jonas Gurskas


Vilkijos miesto seniūnas Kazys Bačėnas


Vilkijos šv. Jurgio parapijos klebonas Linas Šipavičius


Apylinkių seniūnas Arūnas Bačiūnas


Šiemet be Vilkijos kultūros centro meno kolektyvų : vokalinio ansamblio „Vaivorykštė“, vadovė L. Zavadzkienė, muzikinių duetų ir solistų vadovaujamų Jono Šalčiaus, šokių kolektyvo „Šokime kartu“, vadovė L. Maliukevičienė, instrumentinės grupės „Judošiai“, sulaukėme ir gausaus būrio svečių. Atvyko Kulautuvos laisvas nepriklausomas kolektyvas „Šilokas“, vadovas D. Šiaudytis, Kėdainių rajono Aristavos moterų vokalinis ansamblis „Arvista“, vadovė R. Vilkelienė, Kėdainių kultūros centro Surviliškio skyriaus liaudiškos muzikos kapela „Liepupis“, vadovai N. Dilkienė ir A. Počiulpas, Šakių rajono Kidulių dvaro gyvo garso ansamblis, vadovas A. Petraitis. Jaunimas šėlo su muzikinės grupės EGO dainininkais. Visą dieną prieplaukoje vyko paplūdimio tinklinio 4x4 varžybos Vilkijos miesto seniūno taurei laimėti. Vyriausiasis teisėjas A. Unikauskas pasidžiaugė jau devintuoju tinklinio turnyru. Taurę laimėjo Vilkijos jaunimo komanda „Vilkai“. Šventę vainikavo fejerverkai. Vilkijos kultūros centras ir Vilkijos miesto seniūnija už paramą ir pagalbą rengiant regioninę miesto šventę „Mes prie Nemuno užaugę“ dėkoja Kauno rajono savivaldybei, ŽŪB Vilkijos ūkiui ir jos vadovui Česlovui Tallat Kelpšai, AB Ecowood vadovui Giedriui Leliūgai, verslininkui Stanislovui Berštautui bei seniūnaičiams Drąsutei Danilevičienei, Algimantui Smolenskui ir Remigijui Vaitiekūnui
Dainuoja Kvainskas


Gražina SemiochinienėGrupė "judošiai|"

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

© PigiosSvetaines.lt